گردهمایی تیم فروش واش‌لند


گردهمایی تیم فروش واش‌لند و شرکت بزرگ پخش البرز در روز 5 شنبه 2 آذر 1402 در هتل سیمرغ تهران برگزار شد.
در این برنامه تیم فروش و مارکتینگ به تشریح برنامه‌های تبلیغاتی و همچنین بیان ویژگی‌های محصولات سبد کالایی واش‌لند پرداختند.

همچنین جناب آقای مهندس قاسم لو مدیرعامل گروه بین المللی پارس به چرایی ساخت یک برند جدید پرداخت و اضافه کرد: در شرکت کندر به دنبال ایجاد یک محصول پریمیوم که از هر نظر شاخص باشد را جزو اهداف مجموعه قراردادیم و با بررسی و جلسات فشرده تصمیم به ثبت برندی با نام واش‌لند گرفتیم، کیفیت و تنوع محصولات خط قرمز ما در تولید این محصول بوده و هست، بعد از بررسی ها و خروجی محصول توسط تولید و تیم R&D به طراحی المان ها و بسته های محصولات رجوع کردیم که این مورد نیز باید در سطح بالایی انجام میشد که شکر خدا طراحی ها با توجه به تحقیقات بازار مورد پسند عامه مردم قرار گرفت و از این مورد نیز سربلند بیرون آمد.

همانطور که همه میدانیم به دست آوردن سهم بازار در این بازار بزرگ و پر رقیب کار ساده ای نیست، اما در تیم واش‌لند همه همکاران به فکر ارائه خدمات و محصولی فوق العاده هستند و قطعا با این همت شکستن رکورد هایی که در بازار وجود دارد و به دست آوردن سهم بازار شدنی است و ما پیش بینی می کنیم در مدت زمان کوتاه بتوانیم حضور پرقدرتی داشته باشیم.

 

در ادامه گردهمایی جناب آقای مهندس محمودی، معاون پخش البرز نیز به تشریح بازار پرداختند و ضمن بیان ویژگی های شرکت بزرگ پخش البرز، ابراز امیدواری کردند که با همکاری شرکت کندر رکورد پخش مایعات کشور که در دست خود پخش البرز می باشد با برند واش‌لند شکسته شود.

در بخش دیگری از این گردهمایی نیز مهندس صادقی مدیرعامل شرکت کندر ضمن ابراز خرسندی از همکاری شرکت کندر و شرکت پخش البرز این همکاری را گامی رو به جلو در پیشبرد اهداف هر دو شرکت خواند و افزود: هدف هر دو مجموعه خدمت رسانی در سطح بالا به هموطنان است. همچنین امیدواریم با تولید محصولی باکیفیت بتوانیم گامی در جهت سلامت خانواده ایرانی برداریم.

مدیرعامل کندر در خصوص جوایز بزرگ واش‌لند نیز گفت: هدف اصلی ما در این جشنواره حمایت از خانواده است، به همین دلیل حقوق ثابتی با عنوان طرح حمایت از خانواده را در این طرح دیده ایم، همچنین جایزه نفر اول نیز که یک بسته کامل برای زندگی است، تلاش دارد تا یک زندگی راحت را هر ماه به یک خانواده ایرانی هدیه دهیم، اما به نظر بنده اصلی ترین هدیه ما به خریداران محصولات واش‌لند کیفیت بالای محصولات است، چراکه محصولات شوینده و بهداشتی به صورت مستقیم با سلامت خانواده ایرانی در ارتباط است و بدیهی است هیچ چیز برای ما مهم تر از سلامت خانواده نیست.

 

همچنین تیم مارکتینگ کندر نیز به تشریح برنامه های تبلیغاتی برند واش‌لند پرداخت و به طور رسمی از جوایز بی نظیر این برند رونمایی که 3 جایزه مهم آن یک دستگاه آپارتمان 75 متری دوخوابه، یک دستگاه خودرو، 1میلیارد ریال وجه نقد و ده سال حقوق ثابت فقط برای نفر اول می باشد، نفر دوم نیز 2 میلیارد ریال کمک هزینه خرید لوازم منزل به همراه 5 سال حقوق ثابت و نفر سوم 2 میلیارد ریال کمک هزینه ایران گردی با واش لند را برنده خواهند شد.

در پایان نیز از مدیران فروش استانی تجلیل به عمل آمد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *