جایزه بزرگ «واش‌لند»؛ خانه، ماشین، ۱۰ سال حقوق ثابت برای «یک‌نفر»


جشنواره بزرگ واش‌لند با شعار سرزمینی پر از جایزه و با هدف قدردانی از مشتریان قصد دارد با اهدای جوایزی شگفت‌انگیز به برندگان خوش‌شانس این قرعه‌کشی آنان را به چیزی فراتر از رویایشان برساند.

واش‌لند در این جشنواره هر ماه یک واحد آپارتمان 75 متری دو خوابه، یک دستگاه خودرو، یک میلیارد ریال وجه نقد و ده سال حقوق ماهانه را فقط و فقط به یک نفر تقدیم می‌کند، همچنین نفر دوم نیز 2 میلیارد ریال کمک هزینه خرید لوازم خانگی به همراه 5 سال حقوق ماهانه و نفر سوم 2 میلیارد ریال برای سفر به دور ایران با نام ایران گردی با واش‌لند دریافت خواهند کرد، علاوه بر این جوایز 7 جایزه 100 میلیون ریالی و یکصد جایزه 10 میلیون ریالی نیز به برندگان بعدی اهدا خواهد شد.

برای شرکت در این قرعه‌کشی رویایی کافیست پس از خرید محصولات واش‌لند، کد قرعه کشی که بر روی بسته بندی محصولات درج شده را به سامانه پیامکی 300083100 به صورت نام شهر* کد 12 رقمی ارسال نمایید، تا شانس خود را در این قرعه‌کشی بزرگ افزایش دهید.

حتما کادر مخصوص قرعه‌کشی را تا پایان دوره جشنواره نزد خود نگه دارید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مجازی و سایت واش لند مراجعه فرمایید.

 

 

 

نحوه شرکت در قرعه کشی

جوایز بزرگ واش‌لند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *